School.org.ua
веб-сайти освітніх закладів України

Новини порталу School.org.ua

Новина з сайту: Державний навчальний заклад "Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей"

ВІЛ/СНІД- абетка здоров’я. Формування толерантного ставлення до ВІЛ- інфікованих людей

14:36 30.11.2024

Новина з сайту: Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Визирської сільської ради Одеського району Одеської області

Мова -це легко! 10 кроків до багатства мовленнєвих навичок дитини.

Пам'ятайте, що кожна дитина розвивається в своєму темпі. Найголовніше - це створити для дитини сприятливе мовне середовище та постійно спілкуватися з нею.

12:26 12.07.2024

Новина з сайту: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Шосткинське вище професійне училище"

Змагання до Дня Конституції України

У спортивній залі Шосткинського вищого професійного училища проведено рухливі ігри "Точка", "Вибивний м'яч" з нагоди відзначення Дня Конституції України. Здобувачі освіти реалізували своє право на освіту, фізичний розвиток. Конкурували між собою здобувачі освіти з двох навчальних груп 03-23; 04-23 з професії  "Кухар, кондитер".

11:39 12.07.2024

Чарівні ножиці: як вони допоможуть вашій дитині розвиватися?

Багато батьків знають, що робота з ножицями може бути корисною для розвитку дрібної моторики дитини. Однак чи знаєте ви, що це також може допомогти їм розвинути мову, когнітивні процеси та багато іншого?

14:26 11.07.2024