School.org.ua
веб-сайти освітніх закладів України

Новини порталу School.org.ua

Новина з сайту: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Шосткинське вище професійне училище"

БЕЗПЕКА НА ТРАНСПОРТІ ТА ДОРОГАХ

У період війни безпека громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок-постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до організації дорожнього pyxy на місцях. За даними Нацполіції кість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього pyxy як з боку водіїв, так i інших учасників дорожнього pyxy.

18:24 30.03.2023

Новина з сайту: Комунальний заклад "Крисинський ліцей" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

онлайн зустріч щодо участі в НМТ-2023

30 березня для учнів 11 класу було проведено онлайн зустріч щодо участі в НМТ-2023. Випускники переглянули презентацію УЦОЯО, ознайомилися з інформацією щодо реєстрації та її термінів, переліком документів, які знадобляться при реєстрації та вибором третього предмету додаткового блоку.

18:08 30.03.2023

Код для вставки на сайт