School.org.ua
веб-сайти освітніх закладів України

Новини порталу School.org.ua

Новина з сайту: Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

24 травня 2024 року, фахівець ІРЦ практичний психолог Говорова Ольга, прийняла участь в семінарі на тему:"Ефективні шляхи допомоги сім'ям, які виховують дітей з порушенням розвитку під час війни". Семінар провела лектор Ірина Рошкович - заступниця директора, завідувач відділення раннього втручання комунальної реабілітаційної установи "Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інваліднстю".

10:01 28.05.2024

Новина з сайту: Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради

Тиждень майстерності в туристсько-краєзнавчому напрямі

Закінчується навчальний рік, останній тиждень занять у позашкіллі активний, а ще проходить Тиждень майстерності туристсько-краєзнавчого напряму. Згідно плану заходів Наталія Ахроменко та Світлана Соломаха провели коучинг " За покликанням компаса". Познайомитись із не відомим напрямом роботи завітали вихованці науково-технічного напряму. Діти вивчали як орієнтуватися по компасу, грали у туристичну гру та гарно відпочили у міському парку, виконуючи поставлені завдання.

08:47 28.05.2024

Новина з сайту: Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

#dzhura_2024

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції та готовності до захисту України 24 травня 2024 року у Сквирській територіальній громаді на базі Сквирського академічного ліцею №2 відбувся відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для дітей старшої вікової групи (15-17 років).

08:21 28.05.2024