ТИЖДЕНЬ ПТО: Благодійний ярмарок

Роби, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є. І ми переможемо!  Тиждень професійно-технічної освіти було вирішено відкрити проведенням благодійного ярмарку, на якому продавалась продукція Шосткинського вищого професійного училища, виготовлена руками здобувачів освіти під керівництвом майстрів виробничого навчання.

10:59 14.05.2024

Новина з сайту: Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

КОЛИ МРІЯ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ

Завжди раді зустрічатися зі своїми випускниками у Таращанському технічному та економіко-правовому фаховому коледжі. Особливо приємно, коли знання отримані в коледжі, використовуються для досягнення успіхів у кар’єрі, допомагають міцно стояти по життю.

10:29 14.05.2024

Новина з сайту: Комунальний заклад освіти "Першотравенський гірничий ліцей" Дніпропетровської обласної ради"

Бесіда-інтерв’ю з мешканцями гуртожитку «Твої шкідливі звички»

13 травня практичним психологом проводилась бесіда інтерв’ю з мешканцями гуртожитку щодо теми «Твої шкідливі звички».

10:10 14.05.2024