Вклоняємось доземно матері захисника

Сьогодні хочу дякую сказати Тій матері, що син її солдатом У боротьбі життя своє віддав, Щоб ворог нашу землю не забрав. В Україні та в більшості країн планети свято мам святкується у другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті.

12:42 13.05.2024

Новина з сайту: Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

17 квітня 2024 року Гурток "Квіточка"

Тюльпани з гофрованого паперу. Ознайомлюємо дітей з видами букетів, їхньою формою і призначенням. Засвоємо знання про з’єднання деталей за допомогою клею. Формуємо вміння виконувати підготовку деталей до склеювання, склеювати деталі виробу. Виховуємо акуратність в роботі, естетичний смак.

12:21 13.05.2024