Виховний захід «День пам`яті та примирення»

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які ще збереглись у колишніх фронтовиків, вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.

19:51 09.10.2019

Новина з сайту: Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

09.10.2019 - Подорож у глиб віків до славетних козаків

19:22 09.10.2019

Новина з сайту: Державний навчальний заклад "Малинський професійний ліцей"

День самоврядування в ліцеї

До Дня вчителя учні ліцею підготували справжнє свято: фотозона у стилі : " Сьогодні я - педагог", гарна святкова концертна програма порадували всіх. А найактивніші учасники самоврядування провели лінійку та уроки

10:20 09.10.2019

Новина з сайту: Державний навчальний заклад "Малинський професійний ліцей"

День самоврядування в ліцеї

10:16 09.10.2019

08.10.2019 - ТВОРЧА АРТ-МАЙСТЕРНЯ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА

08 жовтня 2019 року у переддень Дня українського козацтва та Дня захисника України у Сквирському РЦДЮТ працювала арт-майстерня. Юні художники, вихованці гуртків Центру творчості та Сквирської школи мистецтв, створювали комікси за мотивами відомого мультфільму «Як козаки сіль купували» режисера Володимира Дахно. Діти із задоволенням попрацювали, за що отримали нагороди.

18:32 08.10.2019

Новина з сайту: Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Добрі та веселі наші вчителі

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися. 4 жовтня в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав черговий 8-А клас із чудовим сюрпризом, також по школі лунала чудова музика. По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковою  стіннівкою, яку  підготували учні та педагог-організатор, а у самій вчительській, панувала святкова атмосфера. Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом «Добрі та веселі наші вчителі»       Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.

09:58 08.10.2019

Новина з сайту: Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Всеукраїнський урок доброти

02-04 жовтня 2019 року у ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» був проведений Всеукраїнський урок доброти, який присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин.

09:55 08.10.2019

День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли у всіх педагогів особливо піднесений і радісний настрій – це День працівників освіти. У цей день кожен навчальний заклад майорить осінніми квітами і посмішками учнів та вчителів.

21:44 07.10.2019

07.10.2019 - Шляхами славетних козаків

07 жовтня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся пізнавально-розважально-альтернативний квест «Шляхами славетних козаків» для учні 6 класів закладів загальної середньої освіти міста.

19:43 07.10.2019