Новина з сайту: Державний навчальний заклад "Електрорадіотехнічний ліцей м. Полтави"

Екскурсія на підприємство

04.10.2019 року учні групи №8,, що навчаються за професією "Слюсар-ремонтник" були на екскурсії на ПАТ "ПААЗ", де ознайомилися з історією підприємства, продукцією, що виготовляє завод, умовами праці та відпочинку

13:53 07.10.2019

Тиждень електрорадіотехнічних дисциплін

З 30.09.2019 по 04.10.2019  року в ліцеї було проведено тиждень електрорадіотехнічних дисциплін. Зокрема, викладачем Безрукавою-Дейною Зінаїдою Василівною було проведено відкритий урок на тему:"Резистори", а також відбулися виставки рефератів, навчальних стендів, літератури. Для учнів цей тиждень був повчальним, насиченим та пізнавальним.

13:47 07.10.2019

Новина з сайту: Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

День людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня. В рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка»  пройшла акція «Добром забуте серце обігрійте». Учні закладу завітали до ветерана  освітянської праці з привітаннями та гостинцями. Класними керівниками проведені бесіди та виховні години на тему: «Шануймо старість».

11:16 07.10.2019

Новина з сайту: Великоновосілківський професійний ліцей

Святкова екскурсія

Осіннім суботнім днем 5 жовтня, за пропозицією адміністрації Великоновосілківського професійного ліцею, колектив відзначив своє професійне свято екскурсією до Артемівського заводу шампанських вин . Ми познайомилися з прекрасною професією винороба, дізнались про виробництво ігристих вин класичним способом, пройшли гіпсовими штольнями майже чотири кілометри, поступово знайомлячись з технологічним процесом , обладнанням, легендами виробництва вина – напитку богів.

10:46 07.10.2019

Новина з сайту: Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

07.10.2019 - Осіння велофеєрія – 2019

5 жовтня 2019 року за ініціативи прихильників велотуризму ДНЗ «Сквирське ВПУ» у місті Сквира відбулася велоакція «Осіння феєрія», приурочена Дню учителя.

10:03 07.10.2019

День фізичної культури та спорту

12 вересня 2019 року у Державному навчальному закладі "Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник" було проедено спортивне свято присвячене Дню фізичної культури та спорту.

11:28 05.10.2019