ТОП ВПУ-2024: Інтернет-голосування

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, ПЕДАГОГИ, БАТЬКИ! Протягом тижня ви мали змогу познайомитися з номінантами рейтингового конкурсу «ТОП ВПУ-2024». На сайті навчального закладу були розміщені інформаційні картки та відеоматеріали «Я і моя професія» кожного учасника. Настав час для Інтернет-голосування. Кожен з вас може проголосувати за одного здобувача освіти, який вам сподобався найбільше (АРХІВ МАТЕРІАЛІВ КОНКУРСАНТІВ). Голосування буде тривати до 8:00 години 13.05.2024.

14:45 10.05.2024

Новина з сайту: Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області

12 травня - День матері. Вітаємо наші любі матусі.

Щороку у травні в Україні відзначають одне із наймиліших і найчуттєвіших свят — День матері.

14:27 10.05.2024

Новина з сайту: Державний навчальний заклад "Буцький політехнічний професійний ліцей"

Зустріч із Віктором Жадьком

Зустріч із відомим земляком Віктором Жадьком залишила в серцях учнів приємні враження від спілкування та велике бажання знайомитись з його творчістю.

14:14 10.05.2024

АНОНС: Тиждень професійно-технічної освіти

З 13 по 17 травня 2024 року ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ" запрошує всіх бажаючих на Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти! Мета тижня:

13:39 10.05.2024

Новина з сайту: Державний навчальний заклад "Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей"

До Дня пам'яті та примирення

🌺 "До Дня пам'яті та примирення" 🙂 Здобувачами освіти груп №10 та №17 в ДНЗ "Жашківський АТПЛ" на чолі з керівництвом Волоховим С.О. Піддубною Т.А. та Самар Н.П., було проведено виховний захід та переглянуто художній фільм режисера Михайла Іллєнка "Той хто пройшов крізь вогонь". 🙂 Пам'ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир.

13:35 10.05.2024