Новина з сайту: Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

#ОбіймиМаму #ВЦДТЮ #позашкілля #2024працюємотворчотакреативно

Участь у онлайн-челенджі «Обійми маму». Види контенту: фотоматеріали. Найкращі вітання з Днем матері! Таких, як ти, немає більше в світі, Ти лиш одна, матусечка, така, Завжди весела, щира і привітна, Красива, модна, молода й струнка. Так залишайся, мила, ось такою, Нехай роки кудись собі біжать, Ти не залеж від них, будь молодою, Вмій кожен день з усмішкою стрічать! Мулліна Анастасія, 8 років, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Наталія Яцюк

08:00 13.05.2024

#ОбіймиМаму #ВЦДТЮ #позашкілля #2024працюємотворчотакреативно

Участь у онлайн-челенджі «Обійми маму». Види контенту: фотоматеріали. Найкращі вітання з Днем матері! Мамо, в День матері хочу сказати, Що кращої мами не можна й бажати. Ти ніжна, ласкава, тендітна, красива. Я хочу, щоб завжди була ти щаслива! Даниленко Софія, 10 років, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

07:57 13.05.2024

#ОбіймиМаму #ВЦДТЮ #позашкілля #2024працюємотворчотакреативно

Участь у онлайн-челенджі «Обійми маму». Види контенту: фотоматеріали. Найкращі вітання з Днем матері! Мамо моя рідна і єдина, Ластівко добра і теплоти, Я для тебе є дитина, І для мене найдорожча ти! Ковальчук Любов, 9 років, вихованка вокальної студії «Сузір'я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Корзун.

07:54 13.05.2024

#ОбіймиМаму #ВЦДТЮ #позашкілля #2024працюємотворчотакреативно

Участь у онлайн-челенджі «Обійми маму». Види контенту: фотоматеріали. Дорога матусю, я тебе вітаю з Днем матері! Мама, мамочка, матуся, Я до неї пригорнуся. Вона добра і привітна, Ніби сонце в небі, світла. Котяй Соломія, 15 років, вихованка гуртка «Валяння вовни» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Наталія Яцюк.

07:50 13.05.2024