Новина з сайту: Комунальний заклад "Таганчанський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

"Всім мамам до землі вклоняємось"

В закладі освіти відбулося свято до Дня матері "Всім мамам до землі вклоняємось".  День матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Це свято - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина.

14:32 11.05.2024

Навчаємо. Діємо. Перемагаємо!

З метою виконання програми з предмету "Захист України" в Таганчанському ліцеї  08.05-10.05 було проведено навчально-польові збори як  останній етап вивчення предмета. Військово-патріотичне виховання має велике значення, особливо у часи війни. Кожен повинен розуміти важливість національної безпеки та свою відповідальність перед країною. Формування моральних цінностей, таких як справедливість, чесність, мужність і дисципліна, є важливим аспектом. Ці цінності є фундаментом для створення сильної та єдиної нації, яка здатна протистояти будь-яким викликам.

22:28 10.05.2024

Новина з сайту: Комунальний заклад "Крисинський ліцей" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

Святкування Дня Європи

У рамках святкування Дня Європи шестикласники взяли активну участь у віртуальній подорожі-грі «Україна – європейська країна». Визначили роль і місце України в житті Європи; розглянули здобутки і досягнення свого народу та європейських народів. У єднанні – сила! Особливо в сучасному вимірі. Тому Європейський Союз цілком стоїть на нашому боці у боротьбі за свободу.

16:24 10.05.2024

Новина з сайту: Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області"

Спільні миті: Майстер-клас для дітей та тренінг для батьків

«Мама», «Матуся», ꟷ яке ж слово може бути тепліше, рідніше, ближче до душі ніж це? Всі найважливіші миті життя пов’язані з маминою усмішкою, яка утішає в важкі часи, з маминими руками, що обіймають, проводжаючи в дорогу, з маминою турботою і великим добрим серцем, що завжди приймає, пригортає та чекає до себе в гості діток. У це цінне для всіх свято, фахівці інклюзивно-ресурсного центру вирішили подякувати матерям, без яких не було б на землі кожного з нас. Для діток фахівці провели  майстер-клас «Кошик для мами». На якому усі з щирим захопленням виготовляли кошики з квіточками, листівками, побажанням та солодким сюрпризом для своїх мам. В той час, мами змогли присвятити годинку часу собі і взяли участь у тренінгу для батьків «Збереження внутрішнього ресурсу». Батьки ділилися один з одним сферами, що їх наповнюють і радують. Говорили про те, що дає їм силу і  енергію в цей нелегкий час. Аналізували, яким енергетичним сферам вони в житті недостатньо приділяли часу і писали листи з обіцянкою собі здійснити бажану мрію, яку завжди відкладають на потім. По завершенню діти привітали матусь кошиками і листівками. В тривожному часі війни, коли матері чекають синів з війни, жінки моляться за своїх поранених чоловіків,  так необхідно  подякувати і подарувати краплинку радості саме матері, яка зараз найбільше цього потребує. Віримо, що в очах мами будуть сльози лише від щастя, а руки обійматимуть своїх дітей кожного дня. А нам всім  бажаємо миру і Перемоги!

16:12 10.05.2024

Новина з сайту: Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Безпека в нашому житті»

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях  та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно - просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану  в закладі з 06 по 10 травня 2024 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Безпека в нашому житті»