Новина з сайту: Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Зустріч з представниками патрульної поліції в коледжі!

26 квітня 2024 року до коледжу завітали інспектори групи зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції в місті Біла Церква та Білоцерківському районі.

15:29 26.04.2024

Новина з сайту: Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

Відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11 класів

25 квітня відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11 класів, проведений представниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Гості ознайомили учнів з факультетами інституту, з умовами вступу та перевагами після його закінчення.

15:14 26.04.2024

Новина з сайту: Кідрівський ліцей Каноницької сільської ради

Меморіальний захід "Чорнобиль – вічний біль землі"

Чорнобиль - це вже Історія України, але дітей треба навчити вболівати за минуле своєї держави, щоб протистояти злу, насильству, руйнуванню навколишнього світу. Зі здобувачами освіти 5-В класу було проведено меморіальний захід "Чорнобиль – вічний біль землі".

14:55 26.04.2024

Новина з сайту: Кідрівський ліцей Каноницької сільської ради

Виховна година "Гірчить чорнобиль крізь роки..."

Слово Чорнобиль, нам страшно згадати І час затирає зчорнілі сліди.  В печальній задумі стурбована мати,  Синам постарілим, як може годить. У 7-А класі відбулась виховна година "Гірчить чорнобиль крізь роки..."

14:49 26.04.2024

Об'єктові тренування

26 квітня в ліцеї було проведено об'єктові тренування з питань цивільного захисту. Здобувачі освіти показали хороші результати за часом покинення навчального закладу в період надзвичайної ситуації.

14:44 26.04.2024

Об'єктові тренування